Sokrates szkoła podstawowa
SOKRATES PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE
TEL: 34 322 07 28
34 343 83 85
E-MAIL: INFO@SOKRATES.CZEST.PL
Sokrates

mgr Ewa Domańska - Furmanek - Technika, Informatyka

Ukończyłam Politechnikę Częstochowską  na Wydziale Budowa Maszyn i kwalifikacyjny  Kurs Pedagogiczny dający uprawnienia do nauczania w szkole. W roku 2000 - Studia Podyplomowe z Informatyki . Systematycznie uczestniczę w różnorodnych szkoleniach, warsztatach,  projektach („Szkoła z klasą 2.0”, eTwinning i innych) związanych z pracą nauczyciela. Jestem mentorem-opiekunem studentów  WSL w Częstochowie. Od ponad 20 lat uczę dzieci postępowania w środowisku technicznym, wychowania komunikacyjnego  oraz pracy z komputerem .

Lubię ludzi, jestem otwarta na zmiany i nowe wyzwania.  Staram się przekonać moich uczniów, że świat który nas otacza jest fascynujący i ciekawy.  W procesie edukacyjnym wg mnie istotna jest kreatywność, chęci dziecka i jego zaangażowanie.

W życiu prywatnym jestem mamą Matyldy i Florentyny oraz  żoną często nieobecnego męża Jacka.  Wspólną pasją naszej rodziny jest opieka i miłość do zwierząt. Mamy  kotkę Księżniczkę i suczkę rasy Mały Munsterlander – Fiori (magiczne stworzenie, dzięki któremu poznaliśmy interesujących ludzi i dużo podróżujemy ).